Naudotojo vardas:
Slaptažodis:
Jūs esate čia: Pagrindinis puslapis > Mokytojams

Grįžtamasis ryšys, skirtas mokytojams:
Kokybės sritys ir instrumentai su trumpais paaiškinimais

IQES online teikia mokytojams paramą, reflektuojant savo profesinę praktiką ir naudojant grįžtamąjį ryšį savo pamokos tobulinimui. Čia mokytojai ras informacijos apie įvairias temų sritis, atskirus instrumentus bei jų naudojimą.
 

Išsaugoti gerą kokybę yra nė kiek ne menkiau svarbu, nei siekti kokybės tobulinimo. Jeigu mokytojas arba mokytojų komanda išsikėlė sau tikslą puoselėti savo darbo ir savo profesinės veiklos kokybę, jiems teks reguliariai skirti laiko tam, kad galėtų panagrinėti atskiras kokybės sritis, kuriomis turi pasižymėti gera pamoka bei gera mokykla. IQES online pateikti grįžtamojo ryšio ir refleksijos instrumentai padeda mokytojams gauti svarbios informacijos apie savo pamokas. Šių instrumentų dėka galima ištirti įvairių mokymo(si) proceso dalyvių, t.y. mokinių, mokytojų, tėvų ir kt. perspektyvas ir palyginti jas tarpusavyje.
 


Kokybės sritys ir instrumentai

IQES online suteikia mokytojams galimybę pasinaudoti įvairiais grįžtamojo ryšio ir refleksijos instrumentais, pritaikytais įvairioms mokyklos kokybės sritims.


Kaip organizuoti grįžtamąjį ryšį

Norite pradėti tikslingai taikyti grįžtamąjį ryšį? Tuomet Jus galėtų sudominti šios temos: