Naudotojo vardas:
Slaptažodis:
Jūs esate čia: Pagrindinis puslapis > Mokymasis > Mokymasis bendradarbiaujant > Komandinės dvasios skatinimo metodų portfelis

Komandinės dvasios skatinimo metodų portfelis

Parengė: Ludger Brüning ir Tobias Saum

Geri darbiniai santykiai tarp grupės mokinių yra centrinė bendradarbiavimu grįsto mokymosi ašis. Paprastais ir nuotaikingais pratimais šiuos santykius galima stiprinti. Tai veikia teigiamai ne vien aktualią mokymosi situaciją, bet apskritai skatina bendradarbiavimo ir bendravimo sugebėjimus.
 

Turinio apžvalga

Sudaryti grupes ir poras

Kad mokinės ir mokiniai išmoktų su kiekvienu bendradarbiauti, visų pirma pristatomi atsitiktinių grupių sudarymo būdai. Skirsnio pabaigoje dar pateikiamos kitos galimybės, kaip galima tikslingai suburti grupes.

Kurti ir stiprinti komandinę dvasią

Sudarius naujas stalo grupes iš pradžių reiktų pravesti komandą formuojančią aktyvią veiklą. Tuo pačiu mokiniai ir mokinės gali susipažinti. Taip jie jaučiasi labiau vienas su kitu susiję ir tampa komanda,kurios nariai vienas kitą stiprina.

Energizuojantys pratimai įneša judesio į mokymo grupę

Pagyvinantys ir įtampą nuimantys žaidimai pakelia energijos lygį. Tai ypač svarbu pradiniame darbo etape, po pertraukos arba kai mokinės ir mokiniai po ilgesnio darbo nebegali susikoncetruoti.
 


Parsisiųsti